Команда табору "Время Индиго", є офіційним представником у м. Києві, благодійної ассоціації Лелека, єдиної на сьогоднішній день в Україні асоціації котра обїеднує понад 500 дитячих закладів оздоровлення і відпочинку дитини.

Як офіційний представник ми запрошуємо усіх хто зацікавленний у розвитку цієї галузі на семінар.

Про Всеукраїнський семінар організаторів  Оздоровлення та відпочинку дітей  влітку 2012 року

Повідомляємо,що відповідно до плану роботи Федерації профспілок України на 2012 рік  26-29 березня 2012 рокувідбудеться розширений Всеукраїнський семінар організаторів оздоровлення та відпочинку дітей, організований спільно з Дніпропетровським  обласним об»єднанням профспілок, та Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація за нове покоління «Лелека».

Навчальний семінар відбудеться в Дніпропетровській області, Новомосковський район, с. Орловщина , вул.. Леніна.32 на базі ДП «Санаторій «Новомосковський» .

Під час семінару передбачається  провести зустріч з представниками профільних міністерств та відомств, науки, обговорити актуальні проблеми діяльності дитячих оздоровчих таборів в період підготовки до оздоровчого сезону 2012 року, розглянути питання нормативно-правового забезпечення у галузі оздоровлення та відпочинку дітей, обмінятись досвідом роботи . Учасники семінару отримають сертифікат та інформаційно-методичні матеріали.

Ближайшие события

Новости

images/stories/articles.jpg
Приглашаем детей 12-17 лет на коммуникационный
images/stories/articles.jpg
Друзья, 2019 год команда семьи Время Индиго, по праву
Все новости